Dobieranie biustonosza – mierz, nie dopasowuj!

Inne

Jak wiesz, dopasowanie biustonosza jest bardzo ważne i chociaż niektóre statystyki mówią, że 80% kobiet chodzi w złym staniku, profesjonalistki świadczące usługi brafittingowe mogą śmiało powiedzieć, że jest to spotykane w więcej niż 90% przypadkach.

Dlaczego kobiety nie noszą dobrze dopasowanego biustonosza?

Zwykle takie niedopasowanie jest to przekleństwo staromodnych metod, które nie sprawdzają się w praktyce. Poniżej wymieniamy niektóre z czynników, które przyczyniły się do tego, że dobieranie biustonoszy jest dzisiaj takie trudne. W 99% przypadków kobiety mają nieodpowiedni rozmiar stanika ze względu na złe dopasowanie obwodu. Klasyczna metoda jego mierzenia została zaprojektowana jako metoda pomiaru w latach 50. kiedy biustonosze były wykonane z jedwabiu i satyny i nie rozciągały się. Należy odrzucić tą starą technikę.

Różnica między mierzeniem a dopasowaniem stanika

Dzisiaj specjaliści od biustonoszy – brafitterki nie dopasowują, ale mierzą. Uzyskanie odpowiedniego biustonosza jest sztuką, a nie nauką – wymaga czasu, trzeba popróbować różnych rozmiarów i stylów, aby zobaczyć, co pasuje dla Ciebie najbardziej i aby zobaczyć, co pasuje. Wszystkie mamy piersi, które są różne, a ich kształt i rozmiar tak samo się różnią, więc każda z nas ostatecznie musi sama odkryć co jej najbardziej pasuje. Stanik powinien być dopasowany w każdym, nawet najdrobniejszym punkcie – dlatego nie można kupować go „na oko” ale trzeba zawsze używać taśmy mierniczej. Tylko ona jest w stanie dać rzetelne pomiary.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *