Get Adobe Flash player

ZASADY PRZEKAZYWANIA

 

WARUNKI REZERWACJI

 

1. Zaakceptowanie warunków umowy przekazania (wzór umowy wysyłany e-mailem, faxem lub ewentualnie pocztą)

2. Wpłacenie gotówką lub na konto bankowe wskazanej w umowie: 1/3 ustalonej wartości szczenięcia / psa dorosłego.

3. Po wpłacie zaliczki informacja o rezerwacji oraz imię, nazwisko i miejscowość nowego Opiekuna umieszczana jest na stronie internetowej w zakładce danego szczenięcia. (na wyraźne życzenie imię i nazwisko może nie być wpisane) 

a) w przypadku rezerwacji szczenięcia do 5-go tygodnia życia określana jest średnia cena przekazania szczenięcia klasy wystawowej, która określana jest na podstawie: rasa psa, odmiana (np. grzywacz bezwłosy / owłosiony), płeć.

- w przypadku gdy w trakcie rozwoju szczenięcia otrzymuje on klasę KOLANKOWY / only home "PET" cena przekazania to ok. ½ wartości ceny pierwotnej (w każdym przypadku cena przekazania ustalana jest indywidualnie dla każdego psa)

- w przypadku gdy w trakcie rozwoju szczenięcia otrzymuje on klasę WYBITNIE WYSTAWOWY / perfekt for show cena  przekazania nie ulega zmianie.(w każdym przypadku cena przekazania ustalana jest indywidualnie dla każdego psa)

- w przypadku gdy szczenię miało być klasy wystawowej, a przy wydawaniu jest już z określoną klasą kolankową proponujemy inne szczenię w takim przypadku cena innego zaproponowanego szczenięcia może być wyższa od pierwotnie ustalonej.

Wpłacona zaliczka za szczenię nie podlega zwrotowi i stanowi przedpłatę za kolejne zaproponowane szczenię.

Szczeniętom rezerwowanym przed piątym tygodniem życia oraz wydawanym za raz po przeglądzie hodowlanym, które nie ukończyły 12-go tygodnia życia – hodowca nie udziela gwarancji wystawowej.

b) w przypadku rezerwacji szczenięcia po 5 tygodniu życia określana jest indywidualna cena przekazania szczenięcia, oraz wpisywana jest klasa (wartość kynologiczna szczenięcia / psa dorosłego)

Informacje dotyczące ceny przekazania danego szczenięcia można uzyskać wyłącznie telefonicznie, wysyłając e-mail lub przez komunikator gg, zobacz: KONTAKT / Contact

Patrz: GWARANCJA WYSTAWOWA