Get Adobe Flash player

HOTELIK / Hotel

HOTELIK DLA MAŁYCH PSÓW i innych zwierząt

Serdecznie zapraszamy wszystkie małe i średniej wielkości psiaki do naszego hoteliku usytuowanego przy hodowli psów rasowych na wypoczynek od miejskiego zgiełku, w przypadku wyjazdu Opiekunów oraz w każdej innej sytuacji gdy potrzebna jest stała opieka.

Dla gości hotelowych udostępniamy przytulny pokój, jednorazowo przyjmujemy maksymalnie do (5) pięciu  niekonfliktowych psiaków.

Psy przebywają w warunkach typowo domowych.

Jeżeli Twój pies będzie zachowywał się dobrze będzie przebywał z pozostałymi naszymi psami. W przypadku gdy jednak nie będzie wykazywał chęci zaprzyjaźnienia się do towarzystawa otrzyma jednego z naszych psów z którym będzie mógł się bawić i razem z nim spać.

Każdy z psów ma zapewnioną całodobową opiekę, w razie potrzeby indywidualne posiłki, pieszczoty oraz podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, a także fachową pomoc weterynaryjną.

W przypadku chęci lub potrzeby wykonania u psa np strzyżenia również istnieje taka możliwość - patrz SALONIK PIĘKNOŚCI / Beauty Parlor for Dogs

Do dyspozycji gości jest szczelnie ogrodzona działka o powierzchni 1700m.

Każdemu psu staramy zapewnić się odpowiednio dużo czasu tak żeby pobyt u nas był dla niego miłym przeżyciem, a nie wyłącznie przeczekaniem.

Kochamy wszystkie psy i jesteśmy otwarci na ich fochy, które zwykle są następstwem zmiany domu, nowymi zapachami i ludźmi.

Jeżeli Twój piesek to suczka, która w trakcie pobytu u nas może dostać cieczkę - bardzo prosimy o poinformowanie nas o tym.

Jeżeli piesek jest w trakcie leczenia i wymagane jest podawanie mu leków - również nie ma problemu, należy nas tylko uprzednio o tym poinformować oraz przedstawić powód.

 

WARUNKI PRZYJĘCIA PSA:

1. przyjmujemy psy wyłącznie uznawane jako małe do wagi ok 10kg.

2. jeżeli chcesz być pewny, że Twój pupil znajdzie u nas miejsce wymagamy wpłacenia zaliczki.

Zaliczka to 1/3 wartości pobytu psa.

3. Cena doby hotelowej to 35zł.

Doba hotelowa liczona jest na godziny tj jeżeli przywieziesz psa o godzinie 7 rano i odbierzesz następnego dnia o 7 płacisz za 1 dobę.

Jeżeli przywieziesz psa o 7 rano, a odbierzesz do godziny 13 - płacisz za 1,5 doby.

Jeżeli przywieziesz psa o 7 rano, a odbierzesz po godzinie 13 - płacisz za 2 doby.

4. Przy przyjęciu psa:

a) pobierana jest opłata w wysokości 1/2 pobytu psa (uwzględniając uprzednio wpłaconą zaliczkę), pozostała część regulowana jest przy odbiorze psa.

b) książeczka zdrowia psa pozostaje u nas (pies musi być odpowiednio wcześnie zaszczepiony i na minimum tydzień przed przyjazdem odrobaczony)

5. Zaleca się pozostawienie posłania i ulubionych zabawek psa.

5. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość przewozu psa do hotelu i z powrotem do Właściciela.

Galeria zdjęć niektórych naszych gości:

------> HOTELIK / Hotel <------

zobacz również:

----->DOM, OGRÓD<-----

 

Zapraszam

Agnieszka Okrasa

 

logokp8
tel. 501-156-153
gg 53588
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , www.psy.waw.pl, www.nesjana.pl